Organizator:

Jagoda Tatarczyk i Katarzyna Andrzejczyk-Briks prelegentkami Interior Business Summit

Podziel się

Specjalistki z Concordia Design opowiedzą o potrzebach klienta

Już 6-7.10.2020 roku w Poznań Congress Center odbędzie się pierwsza edycja konferencji Interior Business Summit, która dedykowana jest specjalistom z branży wnętrz. W czasie konferencji głos zabiorą przedstawiciele agencji PR, vlogerzy, trendwatcherzy, marketerzy oraz projektanci innowacji. Wśród zaproszonych gości są Jagoda Tatarczyk i Katarzyna Andrzejczyk-Briks, które opowiedzą o tym jak badać potrzeby klientów. 
Katarzyna Andrzejczyk-Briks - badaczka trendów. Wykładowca Uniwersytetu SWPS, Collegium da Vinci w Poznaniu i Warszawie oraz School of Form. Uczy, jak dostrzegać trendy, rozumieć ich wpływ biznesowy i dostosowywać usługi do zmieniających się oczekiwań klientów. Swoje doświadczenie wykorzystuje do tworzenia zmian w firmach i projektowania produktów, usług i doświadczeń dostosowanych do zmieniających się potrzeb użytkowników. Wspiera swoją wiedzą projektantów, managerów oraz przedstawicieli jednostek samorządowych. Opracowuje raporty dotyczące trendów konsumenckich i wzorniczych. Pisze o designie, architekturze i trendach dla: Newsweek Living, Newsweek Zdrowie i Slow oraz dla Magazynu Design Alive. Jest współwłaścicielką pracowni Briks Architekci Studio.

 

Jagoda Tatarczyk - projektantka usług, certyfikowany coach i trener.  Doświadczony manager w obszarze sprzedaży, segmentacji klientów i transformacji biznesu. Projektuje usługi, doświadczenia konsumenckie i kulturę organizacyjną w oparciu głębokie zrozumienie potrzeb i motywacji klientów wewnętrznych i zewnętrznych. Współpracuje z klientami biznesowymi i instytucjami publicznymi. Wspiera firmy w budowaniu strategii rozwoju i optymalizacji modeli biznesowych. Z wykształcenia politolog, absolwentka studiów doktoranckich Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz podyplomowych studiów Projektowania Usług na Uniwersytecie SWPS.
Pozostali prelegenci Program konferencji