Organizator:

Pierwsza edycja Interior Business Summit za nami!

Podziel się

Właśnie zakończyła się pierwsza edycja dwudniowej konferencji poświęconej branży wnętrzarskiej. Za nami dni pełne rozmów, inspirujących prelekcji , spotkań i sporej dawki wiedzy.

Drugi dzień konferencji rozpoczęło wystąpienie prowadzącej, Dagmary Jakubczak, która opowiedziała o tym jak ekspozycja zadbać o pozytywne doświadczenia klienta. Następnie uczestnicy konferencji wysłuchali panelu dyskusyjnego, w którym wzięli udział Roma Elsner, Andrzej Nowak, Józef Szyszka oraz Ula Michalak. Paneliści rozmawiali o znaczeniu organizowania wydarzeń towarzyszącym targom. Po ciekawym panelu wysłuchaliśmy wystąpienia Katarzyny Szostakowskiej, która przybliżyła tajniki współpracy z projektantem wnętrz. 

Po przerwie kawowej Ania Wróblewska przybliżyła nam pojęcie Design Thinking i na przykładzie własnych doświadczeń z markami opowiedziała o projektowaniu produktów dla jutrzejszego odbiorcy. Po Ani wystąpiła Roma Elsner, która mówiła o udanej kooperacji z architektami. O tym jak rozmawiać z klientami i partnerami powiedział Paweł Rost, a ostatnim punktem programu był panel poświęcony tematowi Showroomów, w którym wystąpili Paweł Garus, Magdalena Borowiec, Katarzyna Szostakowska i Aleksandra Krawsz-Kubica. 

 

Ogromnie dziękujemy wszystkim za obecność i poświęcony czas. Bardzo cieszymy się, że mimo niesprzyjających warunków udało nam się spotkać w zdrowiu i w tak zacnym gronie.